Prestige F line
Prestige S line
Prestige X line
Cap Camarat
Merry Fisher
Merry Fisher Merlin
Leader

Holebrook Originals rõivad sobivad iga ilmateatega ja on mõeldud selleks, et saaksite nautida elu oma eheduses ja kõike seda, mida loodus pakub. Tippkvaliteediga kaunites rõivastes tunneb igaüks end ilusana, hoitult ja mugavalt – nii soojal suveõhtul, kargel talvepäeval kui ka seikluslikult tuulisel merel. Kõik rõivad on valmistatud keskkonda säästvatest materjalidest. Need on toodetud Euroopa tarnijate poolt, kes jagavad samuti brändi väärtuseid ja püüdlust teadliku keskkonna säästvuse poole. 

HOLEBROOK RÕIVAID ISELOOMUSTAB

* Jätkusuutlikkus
 Põhirõhk on tagada, et kõikidel Holebrook toodetud rõivastel oleks keskkonnale võimalikult väike negatiivne mõju.

* Säästlikud materjalid
Rõivaste vastupidavuse osas on arvestatud mitmete aspektidega nagu ajatu disain, mudelite lõige ja rätsepatöö. Rõivaste pikaealisuse ja kestvuse määrab alati ära tootmisel kasutatud materjalide kvaliteet. Holebrook garanteerib, et kõikidel lõnga, kangaste ja aksessuaaride tarnijatel on olemas õiged keskkonnaload, mis vastavad kõrgetele kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse standarditele. Enamik tarnijaid omavad ülemaailmset orgaanilise tekstiili standardi sertifikaati (GOTS), mis on üks juhtivaid ökoloogiliselt toodetud toorainetest valmistatud tekstiilide tootmise standardeid maailmas. Rahvusvahelised orgaaniliste tekstiilide standardid (GOTS) hõlmavad rangeid keskkonnanõudeid, et tagada tekstiili orgaaniline seisund ja sotsiaalselt vastutustundlikku rõivaste tootmist alates protsessi algusest kuni lõpptarbijani.

Teine sertifikaadi märk, mida Holebrook kasutab, on Woolmark – üks maailma tuntumaid tekstiililubasid villa jaoks. Woolmarki sertifikaat on kinnitus esmaklassilisele tootele, mis tähendab, et vill ei sisalda kahjustatud kiude, mis omakorda tähendab riiete paremat vastupidavust. Holebrook rõivad on enamasti valmistatud looduslikest materjalidest. Neid pole vaja nii tihti pesta, see aga omakorda pikendab rõivaste vastupidavust ja mõjub positiivselt ka keskkonnale.

* “SLOW FASHION” ehk aeglane mood
Aeglane mood on vastupidine kiirmoele. Holebrooki puhul tähendab see mitte ainult kaasaegsete trendide järgimist, vaid ka riiete loomist, mis on ajatud, klassikalise disainiga ning loodud kestma. Holebrooki kollektsioonides on alati rõivamudeleid, mida saab kanda mitu hooaega järjest. Näiteks mõned on olnud kasutusel juba alates 1999. aastast ja neist on saanud klientide poolt armastatud populaarne klassika. Holebrook ei osale iialgi üheski “Must reede”- tüüpi allahindluste kampaaniates, kuna ei toeta vastutustundetut tarbimist ja elustiili.