Meist

Nautical Partners Finland Oy esindab Soomes Jeanneau , Prestige ja Van der Valk laevaehitustehaste toodangut (mootorpaadid  ja jahid).

Lisaks Jeanneau, Prestige ja Van der Valk paatidele pakume ka veesõidukite vahendusteenust.  Klientide kasutuses on ka kaks jahisadamat Kotkas ja Turus, tõstevõimsusega 220 tonni. Müügiesnidused töötavad Helsingis ja Tamperes.

Meie firma tegeleb vahendustegevusega ülemaailmsel turul , nii Euroopas kui ka Ameerika Ühendriikides. Me võime abistada nii impordi kui ka ekspordi puhul ning meie isiklikud ülemaailmsed kontaktid garanteerivad parima lõpplahenduse.

Andke teada  oma soovist –  üheskoos leiame selle .

Kui soovite  müüa oma olemasolevat paati siis võime Teid selles kindlasti aidata. Meie rahvusvaheline võrgustik ja esitlusvõimalused on parimad maailmas. Meil on 30 aastat kogemust rahvusvahelise vahendustegevuse alal ning sadu õnnestunud müügitehinguid nii mootorpaatide kui ka purjekate  puhul.

Meie rahvusvahelised müügikuulutused ilmuvad Yachworld keskkonnas, kohalikud kuulutused aga Nettivene keskkonnas.

Kui Te ei leia sobivat paati meie poolt pakutavast  laiast valikust siis kindlasti leiame midagi Teile sobivat  ülemaailmselt turult.